موضوعات

آموزش onchain (کار با نمودارهای آنچین)

آموزش آنچین دیتا (onchain) در سایت بلاکچین بلورین بصورت رایگان قابل دسترس است، هرآنچه که از onchain نیاز دارید را اینجا آموزش ببینید.

مفاهیم onchain یادبگیرید (مفاهیم پایه)

مفاهیم onchain بسیار گسترده و پیچیده است، اینجا سعی کردیم ضروری و مهم ترین مفاهیم آنچین (onchain) به ساده‌ترین شکل بیان کنیم، با ما همراه باشید

تحلیل onchain، پشت پرده بازار بیت کوین

تحلیل onchain دید کلی از وضعیت بازار ارائه میکند. برای بررسی پشت پرده بازار بیت کوین و فهمیدن تغییرات احتمالی زودتر از دیگران باید تحلیل‌های مستمری از دیتاهای onchain داشته باشید.

منابع onchain (معرفی سایت)

معرفی بروزترین منابع onchain برای دسترسی به دیتاهای آنچین ارزهای مختلف، معتبرترین منبع onchain برای فارسی زبانان سایت بلاکچین بلورین است که بروزترین و دقیق‌ترین اطلاعات onchain را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آخرین مقالات

معرفی و آموزش سایت کوین گلس (coinglass)

منابع onchain (معرفی سایت)

سایت کوین گلس یکی از سایت‌های بین‌المللی ارائه دهنده اطلاعات درون شبکه (onchain) است، برای مطالعه درباره وآموزش درباره نحوه کار سایت coin glass مقاله را مطالعه کنید.

شاخص CYD یا coin years destroyed چیست؟

آموزش onchain (کار با نمودارهای آنچین)

CYD (coin years destroyed) که توسط david puell و Ark invset در آوریل ۲۰۲۱ ارائه شد، مجموع CDD در دوره ۳۶۵ روزه قبلی را به عنوان یک شاخص کلان در نظر می‌گیرد.

شاخص Realized cap HODL waves چیست؟

آموزش onchain (کار با نمودارهای آنچین)

Realized cap Hodl Waves برای اولین بار در آوریل ۲۰۱۸ نمایش داده شد. این شاخص گونه‌ای از HODL Waves است که سکه‌ها را با توجه به آخرین حرکت آنها و طول عمرشان دسته بندی می‌کند.